ЗМІ про snEco

Компанія snEco виготовляє снеки за технологією NASA

Харківська компанія snEco відмовилася релокувати виробництво до Європи і тепер готує унікальні сирні снеки в Мукачеві, зроблені за технологією NASA.
Що вийде, якщо поєднати український сир та космічні технології, розповідає ШоТам.
Ці українські сирні снеки роблять за технологіями NASA і на сонячній енергії. А ще ці хрумкі смаколики зібрали 500 000 грн для наших захисників.

Рятуючись від обстрілів, snEco релокувалися з Харкова до Мукачева. Виробництво перших в Україні снеків із сиру заснували Пилип та Вадим Гришини.

Якось на виставці у США брати скуштували снеки з твердого сиру. Поставили собі за мету зробити щось подібне в Україні, а вийшло ще краще. 

«У нас повністю натуральний продукт. Лише ми маємо патент на те, що в процесі сушки ми не додаємо до сиру зовсім нічого. Тобто тут чисте молоко. От як з нього зробили сир, так ми його і залишаємо, лише забираємо вологу», — співзасновник компанії SnEco Пилип Гришин.


Чаклує snEco і з українськими сирами, і з пармезаном та гаудою із Нідерландів. Спеціальна сушка без перегріву зневоднює сирні шматочки. Зі 100 г сиру виходить 40 г хрумких сирних кульок.

«Ця технологія називається мікрохвильовою вакуумною сушкою. Її взагалі придумали у NASA, так! Для того, щоб продукти, які вони дають астронавтам на орбітах, важили мінімально, але були максимально корисними», — Пилип Гришин, співзасновник компанії snEco. У Мукачеві SnEco реалізували давню мрію – перейшли на сонячну енергію. 
«Сонячні панелі – це проєкт, який ми реалізували саме тут, у Закарпатті, оскільки регіон наче створений, щоб брати енергію з відновлюваних джерел. У Харкові, Харківському регіоні, немає стільки сонця, і там це економічно недоцільно», — Пилип Гришин, співзасновник компанії snEco.
Окрім екології, дбає компанія і про наших захисників та захисниць. У перші дні вторгнення, не роздумуючи, віддали всі вільні кошти з рахунків. Загалом на ЗСУ перерахували понад 500 000 грн. «Мрію я, щоб мої діти, в мене уже син народився тут, у Мукачеві – це вже в мене третя дитина – щоб вони виросли українцями і пишалися своєю країною. Перш за все – своєю вільною країною, що вона буде завжди вільна, єдина, незалежна Україна», — Пилип Гришин, співзасновник компанії snEco.

Оригінал - https://shotam.info/kharkivska-kompaniia-sneco-vyhotovliaie-sneky-za-tekhnolohiieiu-nasa-video/